Про Українську універсальну біржу

За ці роки Україна зазнала багатьох реформ, і ринок та торгівля не уникли цього. Закон передбачає, що товари, різні ресурси, товари та послуги тепер повинні продаватися через електронні майданчики на аукціонах та тендерах. ProZorro.Sale, державна компанія, була обрана єдиною платформою, на якій можуть здійснюватися державні закупівлі.

Що може зробити українська електронна біржа для своїх клієнтів?

Біржа піклується про своїх користувачів і може надати такі можливості.

1.       Зручність і швидкість. Ви вже можете знайти все необхідне для нового користувача біржі на головному веб-сайті біржі «UB». До того ж, буквально за кілька хвилин після реєстрації на сайті ви можете почати шукати потрібну річ та залучатись. Це можна зробити за посиланням https://sale.uub.com.ua/about.aspx.

2.       Прозорість. Усі учасники обміну та навіть незареєстровані громадяни мають право вільно переглядати та читати інформацію про електронний ресурс та його торгівлю (але слід зазначити, що особиста інформація учасників недоступна для перегляду). Крім того, усі аукціони на біржі контролюються членами газет, волонтерами та громадськістю.

3.       Безпека. Усі дії людей на сайті контролюються експертами на веб-сайті «ProZorro.Продажі», і не дозволяється з’являтися шахраям, чиновникам та іншим правопорушникам. Крім того, ніхто не може впливати на повернення аукціону, оскільки результати аукціону та переможець визначаються за допомогою автоматизованої системи, яка не залежить від конкретної особи.

4.       Актуальність. Вся інформація на веб-сайті та оголошення перевіряється через інші офіційні джерела в Інтернеті. Час від часу фіксована інформація, необхідна для обміну в системі, оновлюється. Крім того, фахівці слідують тенденціям у Європі та в усьому світі, щоб адаптуватися до своїх електронних торгових платформ.

Як провести тендер?

Після остаточного процесу торгів система електронних платформ автоматично відкриває доступ до заявок на участь у тендерах. Він базується на присудженні Телець, отриманні необхідного пакету документації та вирішенні того, кому буде вручений контракт, виходячи з кваліфікації майбутніх менеджерів.

Після прийняття рішення клієнт розміщує на веб-сайті офіційний лист з наміром укласти угоду з конкретним підрядником. Крім того, копія цієї заяви буде надіслана всім учасникам. Якщо майбутній керівник не погоджується з рішенням, він або вона має право подати скаргу до спеціального комітету.

Щоб стратегія таких аукціонів була успішною, необхідно ретельно вивчити всі рекомендації, опубліковані на веб-сайті Prozorro. На цій платформі також є докладні інструкції та відеофайли, а головне можливість зв’язатися з консультантами служби підтримки, які дадуть відповіді на всі ваші запитання.