Особливості проведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення

Повне відкриття ринку землі на території України вже давно перебуває у призупиненому стані, але цього вимагали іноземні кредитори, зокрема МВФ. З цієї причини новий уряд вирішив раз і назавжди закрити наболіле питання: скасувати попередній мораторій. Не так давно Верховна Рада негайно прийняла в першому читанні законопроект №2179-10, згідно з яким дозволена можливість купівлі-продажу акцій.

З цього часу розробники законопроекту почали формувати повноцінний відкритий ринок. Згідно з планами, загальна площа ділянки, допущеної до торгів, не повинна перевищувати 40 га. Окрім дуже привабливих можливостей, з юридичної точки зору, такий тип реформ викликає у уряду багато інших додаткових питань:Детальна інформація розміщена на офіційному веб-сайті www.ueex.com.ua/exchange-quotations/natural-gas/.

Безкоштовний продаж земель сільськогосподарського призначення через електронну платформу Prozorro.Sales

На думку експертів, лише скасування заборони на продаж сільськогосподарських земель призведе до серйозних змін у всьому агропромисловому комплексі країни. Тому всі очікують від реформи відкритих та ефективних заходів щодо регулювання економічних відносин. Згідно з нещодавно прийнятим законопроектом, після офіційного скасування мораторію пряме право придбання землі надається безпосереднім орендарям.

Згідно з правилами, покупець повинен бути виключно громадянином України. У цьому випадку всі аукціони повинні проходити через електронну платформу Prozorro.Sales або акредитовані ресурси, включаючи «Українську торгову біржу». Останній вже має значний досвід проведення таких тендерів, тому за необхідності кваліфікована служба підтримки готова надати всіляку допомогу всім зареєстрованим учасникам.