Класифікація лісопереробної сировини в системі ProZorro. Sale

Розвиток онлайн-аукціонів – це досить позитивний момент, який з кожним роком стає ще більш помітним. Почати варто з того, що самі електронні торги були запущені на території України в 2016-му році. Головна мета створення системи ProZorro. Sale – це мінімізація корупції в сфері держаних закупівель.

Саме таке завдання було поставлено на початковому етапі. З кожним подальшим роком, з’являлися нові й нові напрямки в діяльності системи ПроЗорро.Продажі. На даний момент, можна легко знайти аукціони з малої приватизації, оренди вагонів, землі, нерухомості, отримання прав на вимогу по кредитам, можливість отримання дозволу на користування державними надрами й так далі.

Один з найбільш ходових напрямків в торгах – це реалізація лісу. Більшість лотів пропонує користувачам брати участь в продажі лісу-кругляка. Такі лоти можна знайти на всіх електронних майданчиках, включаючи сайт sale.ueex.com.ua. Українська енергетична біржа не просто пропонує своїм користувачам велику кількість лотів, але й максимально зручний інтерфейс для участі в таких аукціонах.

Як отримується лісопереробна сировина

Особливої уваги заслуговує напрямок з реалізації лісопереробної деревини. Маючи трішки часу, можна легко знайти десятки таких пропозицій. Все що потрібно зробити – це оформити заявку на участь та вчасно подати їх на розгляд.

Що стосується безпосередньо класифікації лісу по категоріям, то виглядають вони наступним чином:

  • Хмиз – говорячи простими словами, це гілки, що опали з дерев. Данна категорія лісопереробної продукції більш всього підходить в якості палива. В деяких ситуаціях таку деревину можна використовувати й в будівництві;
  • Хлист – це ще один тип деревини, де головна відмінність полягає в повністю обрізаних гілках. При цьому, верхівка такого дерева залишається необрізаною;
  • Ділова деревина натурального походження – до цієї категорії можна віднести сировину 1-го та 2-го сортів. Мова йде про якісний матеріал, який можна ефективно використовувати в самих різних напрямках. Відповідно, вартість такої деревини буде найбільшою;
  • Промислова та непромислова деревина дров’яного типу – тут вже багато залежить від того, про який саме тип лісопереробної деревини йде мова. Промисловий ліс більше підходить в якості палива, в той час як непромислова деревина високих сортів може знадобитись в напрямках по виготовленню меблів;
  • Дрова – це та категорія лісу, яка з самого початку підходить виключно для використання в якості джерела опалення. Зазвичай, до таких лотів потрапляє ліс з певними деформаціями, враженими ділянками, низькою якістю й іншими недоліками.

Ви можете в будь-який момент знайти будь-яку з вищеперерахованих категорій сировини, скориставшись електронним майданчиком УЕБ. Спеціально для цього на сайті є фільтр, за допомогою якого можна з самого початку відсіяти всі нецікаві пропозиції. 

Варто нагадати, що українська енергетична біржа, як і будь-який інший електронний майданчик контролюється системою ProZorro. Sale. Це означає, що вся інформація про учасників торгів, переможців, вартість, об’єми й інші дані автоматично потрапляють до цієї системи. Саме за рахунок цього і вдається мінімізувати корупційну складову та навіть звести її до нуля.

Якщо ви маєте бажання проконсультувався с технічною підтримкою української енергетичної біржі, або ж налаштувати телеграм-бота, ви можете зробити це, якщо перейдете за посиланням https://sale.ueex.com.ua/news/lisopererobna-syrovyna-na-prozorro-prodazhi та ознайомитесь з вказаною там інформацією.